באפשרותי להציע עבורכם- צוותי חינוך, תלמידים , הורים, קבוצות חברים ועובדים מגוון הרצאות וסדנאות בנושאים הבאים:

 

לוגותרפיה- מציאת משמעות במציאות משתנה-

מתן כלים יישומים לאנשי חינוך ותלמידים באמצעות שלשת נתיבי המשמעות של ויקטור פרנקל. סדנה מרתקת המשנה את אופן ההתבוננות על החיים.

מס' תכנית 36947 במסלול הכחול.

 

בדרך לשירות משמעותי-

לקראת יציאה לשירות משמעותי, בחירת מגמה והחלטות שונות הניצבות בחיי היומיום. סגנונות החלטה ומציאת המפתחות להצלחה בבחירה הנכונה עבור תלמידי י'-י"ב. מס' תכנית 36994 במסלול הכחול.

 

 מה הלחץ

 מתן כלים מעשיים מעולם ה CBT להתמודדות עם לחצים ופחדים שכיחים בחיי היום יום. מס' תכנית 36949 במסלול הכחול

 

בואו נדבר זוגיות

העצמת ארגז הכלים הזוגי לשיפור התקשורת הזוגית, העצמת האינטימיות והתשוקה וניהול קונפליקטים באופן מיטבי ויישומי לחיי היום יום.

 

להרגיש שייך

מתן כלים מעשיים בהתמודדות עם דחיה חברתית ופיתוח מיומנויות חברתיות לעבודה מערכתית הכוללת התייחסות לילד, הצוות המטפל , הקבוצה החברתית וההורים.

 
מעברים והסתגלות  

דפוסי ההתמודדות במצבי לחץ ושינוי –מודל גש"ר מאח"ד, הכנה לקראת ראיון קבלה לשירות והתמודדות עם תסכול ואכזבה.

 
ניהול זמן 

חווית התסכול הדחיינות שמלווה את חיינו במרוץ האינסופי בין החשוב והדחוף. עבור חלק מתלמידינו (והצוות החינוכי) ניהול זמן הינו כלי הכרחי להצלחה בלימודים ובמגוון המשימות הממלאות את חייהם.

 


דרוש אביר על סוס לבן

כיצד אנו בוחרים במי להתאהב? תיאוריות במשיכה בינאישית, גורמים המשפיעים על בחירת בן/ת זוג, דפוסי תקשורת  ועוד..תקשורת אפקטיבית בין הורים ומורים 

מתבגרים-מאפייני המתבגרים במאה ה-21, ודרכים ליצירת מפגשי אני-אתה משמעותיים.

 

 

סדנה להעצמת הקשר הזוגי- בכל שלב בזוגיות

כמטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, אני מזמינה אתכם להעניק מתנה משמעותית לעצמכם או ליקירכם העומדים להינשא- 3 מפגשים לפני החתונה או בשנה הראשונה, לחיזוק מיומנויות של דיאלוג זוגי מעצים. 

רוצים להכיר יותר את עצמכם ואת בן /בת הזוג?

מעוניינים למצוא דרכים נוספות לשיפור דרכי התקשורת הזוגית?

חפצים ללמוד יותר על הציפיות המודעות והלא מודעות שכל אחד מבני הזוג מביא לקשר?

זקוקים למקום בטוח להתמודדות עם הלחצים והקשיים העומדים בתחילת דרככם המשותפת?

 

"זה עצוב כאשר בני הזוג "מכירים האחד את השני".
אסור להפסיק ללמוד זה את זו אף פעם"( הרב שלמה קרליבך)

  

בואו בשמחה לסדנה זוגית  ( הכוללת 3 מפגשים) - 

 הסדנא להעצמת הקשר הזוגי- תעניק כלים להתמודדות  ודרכי תקשורת (כגון -שיטת ה"אימאגו"),שילוו אתכם בתחילת דרככם המשותפת.

התקופה שלפני החתונה מאופיינת בעומס רב של מטלות, קבלת החלטות, לחצים רבים מצד הסובבים.. ההתנהלות של בני הזוג בתקופה זו עשויה להצביע על דפוס שיאפיין גם את המשך דרכם, האופן בו הם מתמודדים עם חילוקי דעות, כמו לחץ מצד ה"חמות", ניהול פיננסי ועוד..

 
בדומה להורות- כאשר אנו מודעים לשלבים השונים ולמשימות ההתפתחותיות המאפיינות את הילד בכל שלב, ולומדים (לעיתים מתוך היוועצות עם אנשי מקצוע בתחום) כיצד יש לנהוג עם הילד בכל שלב , לפי צרכיו המשתנים. כך גם בחיי הנישואין ישנם שלבים שונים- כאשר נדע מראש למה לצפות וכיצד לנהוג, אלו צרכים אופייניים בכל שלב, השונות המאפיינת נשים וגברים, סגנון התקשרות והדיאלוג הזוגי המאפיין אותי ואת בן הזוג שלי, הציפיות המודעות והבלתי מודעות שאני מביא עימי לקשר, האיזון בין קריירה ומשפחה, איזון בין קשריי עם בן/בת הזוג- משפחת המוצא- חברים קרובים ,האיזון בין ה"ביחד" והצורך בנפרדות,  נלמד כיצד ניתן יהיה להימנע מטעויות- הרי שמשימת המסע המשותף של חיי הנישואין עשויה להיות פשוטה ומוצלחת יותר.
מהו החוזה הלא כתוב בין בני הזוג? האם הוא ניתן לשינוי? כיצד נגיע להסכמות בדבר מחלוקות שאולי עד היום העדפנו להכחיש או לדחוק לפינה וחששנו לגעת בהן?

 

הדיאלוג הזוגי מאפשר לבני הזוג לגעת במוקד הקושי במקום בטוח- בחדר הטיפול. הרי בסופו של דבר -קושי זה, אם לא יטופל, עלול לבוא לידי ביטוי במקום אחר.

 

 

ההרצאות והסדנאות מועברות באופן חוויתי ומהנה ומתבססות על מחקרים מתחום הפסיכולוגיה ומשלבות סרטונים ודוגמאות מעשיות מחיי היומיום. בחירת תוכן ההרצאה/הסדנא בהתאמה לצרכי הלקוח.

המלצות ימסרו בשמחה.

הרצאות וסדנאות- גם בגפ"ן

שח"ל 6 כפר סבא​

054-4798064​

שלח

שם מלא

שדה חובה

תודה שפנית אלינו,

ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי​

מייל 

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה

שדה חובה

צרו איתי קשר

בכל שאלה ובקשה אל תהססו לשלוח לי הודעה..